Jesteś tutaj: Strona Główna - O NAS

o nas

Przed ponad 20tu laty wszyscy ulegliśmy czarowi drewna, jego prostocie, pięknu i harmonii. Jako grupa zapaleńców połączonych jedną pasją, podjęliśmy kroki w celu założenia firmy spełniającej marzenia o posiadaniu własnego domu z drewna. Domu, w którym symbioza urzekającej lekkości konstrukcji, niezrównanej precyzji połączeń, oraz wytrzymałości na wszelkie warunki atmosferyczne, daje możliwość tworzenia najbardziej wymyślnych rozwiązań architektonicznych.

 

Początkowo nieśmiałe próby zaowocowały powstaniem firmy "Mazurskie Domy" – firmy rodzinnej, istniejącej na rynku od ponad 20 lat.Firmy  mogącej poszczycić się wieloma oryginalnymi projektami i rozwiązaniami, zarówno w zakresie konstrukcji, metod ocieplania, jak i nowatorstwa formy budynków drewnianych.

Specjalizujemy się głównie w obiektach wykonywanych metodą tzw. "pełnego bala" w kilku systemach. Wśród naszych dokonań znajdziemy domy letniskowe, wszelkiego rodzaju obiekty użytkowe, ale przede wszystkim domy mieszkalne- jedno i kilkupokoleniowe.

 

Wieloletnia działalność na rynku europejskim wzbogaciła nas o całą masę innowacji, które wykorzystujemy ku zadowoleniu szerokich rzesz naszych klientów. Bazując na fachowej wiedzy oraz długoletnim doświadczeniu, cały zespół skupiony w naszej firmie dokłada wszelkich starań, aby w pełni zrealizować marzenia klienta. Mazurskie Domy to firma rodzinna, co gwarantuje pełne zaangażowanie w prowadzoną wspólnie działalność.

Nasz nieustanny, wszechstronny rozwój przeobraża się w coraz to wspanialsze budowle tworzone z myślą o człowieku, który w nich zamieszka. Naturalne materiały budowlane, pieczołowite wykonawstwo, indywidualne planowanie, oraz dostosowanie obiektu do potrzeb, życzeń i gustów naszych klientów tworzą fundament zaufania pomiędzy Inwestorem a nami.

 

Tak więc zachęcamy Cię, abyś Zamieszkał w Harmonii z Naturą – zgodnie z naszym mottem. 

 

 

 

 

 

  

ZAPYTAJ O NASZĄ

SZCZEGÓŁÓWĄ OFERTĘ

502 085 849