Jesteś tutaj: Strona Główna - SYSTEMY BUDOWY

systemy budowy

Domy z bali okrągłych

 

Firma Mazurskie Domy specjalizuję się w budowaniu domów o drewnianej konstrukcji wykorzystując bale okrągłe. Proponujemy budowę zarówno domów letniskowych, jak i domów drewnianych całorocznych. Nasze domy z bali okrągłych są solidne i wytrzymałe, cechuje je także wspaniały i oryginalny wygląd. Zapewniamy krótki czas budowy oraz pomoc na każdym etapie współpracy – od planowania, doboru projektu do indywidualnych potrzeb Klienta, aż po wykonawstwo. Domy z bali okrągłych z biegiem lat zyskują coraz więcej miłośników.

 

Zalety domów z bali okrągłych

 

Niewątpliwą zaletą domów z drewna są doskonałe właściwości termiczne oraz izolacyjne. Mieszkańcy domów z bali okrągłych mogą cieszyć konstrukcją o ogromnej wytrzymałości, która będzie służyła przez wiele lat. Latem w domach odczuwa się przyjemny chłód, natomiast zimą we wnętrzu jest ciepło. Drewno zapewnia w pomieszczeniach zdrowy mikroklimat, który sprzyja lepszej koncentracji oraz efektywniejszemu wypoczynkowi. Przed budową, drewno impregnowane jest w celu zabezpieczenia surowca przed grzybami, ogniem oraz insektami. Ściany domów z bali okrągłych wykonane są z najwyższej jakości drewna. Wyróżnia je także lekka i mocna konstrukcja. Nasze projekty to doskonała alternatywa dla domów murowanych. Domy z bali okrągłych to uniwersalne i oryginalne konstrukcje, które można wykończyć w dowolnym stylu.

 

 Technologia budowy domów drewnianych firmy Mazurskie Domy 

 

Domy z mazur

_____________________________________ 

Budując domy energooszczędne, firma Mazurskie Domy skupiła swoją uwagę na połączeniu tradycyjnej budowy domów drewnianych i jej walorów estetycznych, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii obróbki drewna do budowy konstrukcji domów drewnianych.

Budowane przez nas domy drewniane z bali zachowały efekt pełnego bala, i to nie tylko na ścianach zewnętrznych domu , ale również wewnątrz domu drewnianego, gdzie wszystkie ściany są budowane z bala pełnego.

 

 

 

    SYSTEM BUDOWY DOMÓW W TECHNOLOGII PODWÓJNEJ ŚCIANY Z BELKI PROFILOWANEJ:

 

ściany zewnętrzne domu budowane z podwójnej belki profilowanej 2x70mm, a wewnętrzne ściany z pojedynczej belki 70mm; 

 

ściany zewnętrzne domu budowane z podwójnej belki profilowanej 2x90mm, a wewnętrzne ściany z pojedynczej belki 90mm;

 

 

    SYSTEM BUDOWY DOMÓW DREWNIANYCH W TECHNOLOGII POJEDYNCZEJ ŚCIANY Z BELKI PROFILOWANEJ :

 

ściany z pojedynczej belki profilowanej o grubości  1x70mm; 1x90mm

 

ściany z okrągłej belki ''CYLINDRYCZNEJ'' o średnicy od 160mm - 360mm 

 

 

 

  

Szanowni Państwo, informujemy, że nasza firma nie zajmuje się budową domów drewnianych w opcji  „pod klucz”.

 

 

 

ZAPYTAJ O NASZĄ

SZCZEGÓŁÓWĄ OFERTĘ

502 085 849