Jesteś tutaj: Strona Główna - MAZURSKIE DOMY

mazurskie domy

Witamy na stronie Mazurskich Domów!

Jeżeli marzysz o przytulnym, zdrowym i bezpiecznym domu to znaczy, że trafiłeś w dobre miejsce, i chcesz zamieszkać w domu drewnianym!

Zachęcamy do prześledzenia naszej strony internetowej, która poza przedstawieniem oferty domów oraz zdjęć niektórych naszych realizacji, pozwoli Państwu zapoznać się z niezwykłym surowcem jakim jest drewno, jak również dowiedzieć się więcej o stosowanej przez nas technologii budowy domów drewnianych.

 

Dom rodzinny jest jedną z najważniejszych inwestycji w życiu, dlatego jest tak istotne, aby sprostał naszym oczekiwaniom. Budując dom z Mazurskimi Domami nie muszą Państwo wybierać między domem zdrowym i ekologicznym a energooszczędnym i trwałym. Domy z bali firmy Mazurskie Domy łączą wszystkie zalety drewna- dzięki czemu oferujemy Państwu domy piękne, zdrowe, trwałe, a przede wszystkim EKOLOGICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE !

 

- Wiecej informacji o proponowanej przez nas technologii budowy domów z bali.

 

Zachęcamy również do przejrzenia szerokiej gamy projektów Mazurskich Domów , w których oferujemy rozwiązania dla wszystkich- rodzin z dziećmi, osób starszych,  jak również młodych par!

Szanowni Państwo! Pragniemy zaznaczyć ,że realizujemy również projekty indywidualne!

 

Gorąco zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie Państwa wymarzonego domu! 

ZAPYTAJ O NASZĄ

SZCZEGÓŁÓWĄ OFERTĘ

502 085 849